Права людини

2014-12-10

/Files/images/IMG_1149.jpg 10 грудня в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулося засідання за круглим столом для молоді «Права людини – знаємо, розуміємо, користуємось» з нагоди Міжнародного дня прав людини.

Найважливіший міжнародно-правовий акт у цій галузі – це Конвенція про права дитини, схвалена на 44-й сесії Генеральної асамблеї ООН 20 листопада 1989 року, яка набула чинності для України з 27 вересня 1991 року.

Конвенція визначає, що дитині для повного та гармонійного розвитку необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Діти та підлітки повинні бути повністю підготовлені до самостійного життя в суспільстві.

Про це говорили виступаючі на засіданні: фахівець із соціальної роботи Городищенського районного центру для сім’ї, дітей та молоді Ганна Немеш та старший оперуповноважений кримінальної міліції в справах неповнолітніх Микола Муха. Присутні на засіданні за круглим столом учні 8-9-х класів Городищенського економічного ліцею з великою увагою вислухали виступаючих та ознайомилися з книжковою виставкою «Законодавство, яке тебе захищає».

Провела захід завідувачка відділу обслуговування та маркетингу ЦРБ Тетяна Зубко.

Кiлькiсть переглядiв: 166

Коментарi