«Добридень, книжкова країно»

2016-10-05

/Files/images/IMG_20161005_104609.jpg

П’ятого жовтня у відділі по роботі з дітьми Центральної районної бібліотеки відбулося свято «Добридень, книжкова країно». На захід були запрошені кращі читачі шкіл міста. З щирими побажаннями та словами подяки книзі перед зібранням виступили найменші читайлики (учні 2Б класу ЗОШ №2).

/Files/images/IMG_20161005_104446.jpg

З побажаннями любити книгу, яка є не лише джерелом знань, а й добрим другом і порадником звернулася до присутніх директор ЦРБ Лисенко Т.Г.

Ведучі заходу Бідна Владислава та Дирда Владислав коротко розповіли про історію, працівників та сьогодення закладу. А завідувачка В’язівською сільською бібліотекою №2 Мошенець Ганна Олександрівна подарувала присутнім свої поезії.

За роки свого існування поруч із книгою із маленьких читачів виросла ціла плеяда високоосвічених городищан. На захід завітала Милаш Вікторія Іванівна спеціаліст по обслуговуванню клієнтів Приват банку, в минулому переможець районного туру Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач». Вікторія Іванівна розповіла, як книга допомагає її в житті і закликала юних читачів ніколи не розлучатися з друкованим словом.

А підтримували хороший настрій присутнім тріо у складі Павла Луньова, Ольги Скорик, Людмили Скалиги районного палацу культури.

Кiлькiсть переглядiв: 159

Коментарi