Вибір професії - без права на помилку

2019-05-27

/Files/images/зустріч3 (2).jpg

З розвитком технологій одні професії відходить у небуття, а на їхньому місці з’являються нові. Тому молодій людині не завжди вдається зорієнтуватися у цих процесах. Тому часто виходить, що здобували диплом за одним фахом, а працювати доводиться у зовсім іншому напрямку.

Щоб дати школярам вірний профорієнтир, нещодавно у районній бібліотеці ім. В. Симиренка провели черговий цікавий захід. Його назва: «Вибір професії – без права на помилку». На зустріч запросили учнів двох восьмих класів міської ЗОШ № 2 та педагог Світлана Антоненко. До них завітала провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Городищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Ірина Бабич. Слід зазначити, що подібні заходи відбуваються традиційно, що свідчить про актуальність теми фахової освіти і подальшого працевлаштування.

Ірина Василівна розповіла, які професії нині найбільш затребувані на ринку праці. Повідала про темпераменти людини і які напрямки діяльності їм найбільше підходять. Зазначила, що багато важливої інформації старшокласники можуть знайти на сайті обласного центру зайнятості chk.dcz.gov.ua. Зокрема, там можна пройти онлайн-тестування стосовно профорієнтації та розвитку кар’єри. Проглянули тематичний мультик та відеофільм. Спілкування відбулося змістовним та цікавим.

/Files/images/зустріч3 (1).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 103

Коментарi