КВЕСТ "Діалектизми. Фразеологізми. Суржик. Хто кого?"

2020-02-21

/Files/images/Рідна мова.jpg

21 лютого Україна і світ відзначають День рідної мови. Це свято було започатковане Генеральною конференцією ЮНЕСКО на 30-й її сесії в Парижі восени 1999 року.

На честь української мови, яка є частиною нашого генетичного коду, мови, яку весь світ визнає однією з наймилозвучніших, а найголовніше – нашої рідної мови та з метою закріплення знань учнів з української мови та літератури у центральній районній бібліотеці був проведений квест «Діалектизми. Фразеологізми. Суржик. Хто кого?». Учасниками стали учні 11 класу ЗОШ №2 (класний керівник – Дигало Лариса Георгіївна).

За умовами гри всі хлопці та дівчата поділилися на дві команди. Кожна команда отримала маршрутний лист із зупинками, на яких були завдання, які учні мали виконати. На зупинках бібліотекарі, які давали завдання, контролювали його і ставили бали за виконання.

Учням сподобалось виявляти ерудицію, працювати в нестандартних умовах і перемагати. А вчителю приємно, що учні знають рідну мову й уміють застосовувати знання. Всі учасники отримали позитивні емоції від гри.

/Files/images/Квест20.JPG

/Files/images/Квест21.JPG

/Files/images/Квест 22.JPG

/Files/images/Квест24.JPG

/Files/images/Квест23.JPG

/Files/images/Квест25.JPG

/Files/images/Квест27.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 48

Коментарi