22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

2020-06-19

/Files/images/День скорботи.jpg

22-е червня 1941-го року, 4:00 ранку, мить ..., і шквал крові, болю і смерті.

Ця пам’ятна дата в наших серцях…

/Files/images/війна.jpg

/Files/images/війна1.jpg

Війна між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом стала найтрагічнішим та найкривавішим етапом Другої світової війни, призвела до колосальних людських втрат, передусім для України.

Найжорстокіша війна в історії людства, що забрала десятки мільйонів життів, тривала 1418 днів. Щодня гинуло близько 14104 людей. Кожну годину - 588, кожну хвилину -10 людей.

За даними українських істориків, прямі людські втрати України у Другій світовій війні становлять 8-10 млн осіб, загальні демографічні – понад 13 млн, економічні – 285 млн тогочасних рублів. За кілька місяців бойових дій територія України була повністю завойована. Мільйони людей опинилися в окупації, надалі з тавром "зрадників" прийнявши на себе тягар лихоліття, поки країна збиралася із силами. Жахлива арифметика...

Всі, хто став для нас прикладом беззавітної любові до Вітчизни і свого народу, незламної волі і героїзму, живуть у вдячній пам'яті народів. Це пам'ять про подвиги, здійснені на полях боїв з агресором, пам'ять про тих, хто вершив історію, прийняв смерть заради Перемоги, заради Батьківщини, заради майбутнього. Повага й шана до них передаються з покоління в покоління.

З нагоди вшанування пам’яті жертв війни в бібліотеці організована виставка - реквієм «Вічна слава героям, ми низько вклоняємось їм», матеріали якої ознайомлюють з трагічними сторінками воєнного лихоліття, узагальнюють важкий шлях до Перемоги.

/Files/images/Герої.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 58

Коментарi