КРАЮ МИСТЕЦЬКОГО СЛАВА

2020-07-09

/Files/images/Симон1.jpg

У читальній залі бібліотеки відбулася презентація збірника нарисів і замальовок "Краю мистецького слава", який вийшов друком у ПП "Редакція районної газети "Вісник Городищини" у березні цього року.

Видання містить матеріали про працівників галузі культури та про мистецькі колективи Городишини. Зокрема, в них розповідається про Заслужених працівників культури України Василя і Діани Матющенків, Миколу Ковальчука, Василя Бондаренка, про нинішніх працівників РПК, а також про директорів центрів культури і дозвілля - Василя Огілька із В’язівка, Ларису Гору із Хлистунівки, Тамару Круць із Вільшани, ветеранів галузі Івана і Наталію Кулішів із Калинівки, поетів, члена НСПУ Олексія Тичка, Ольгу Буртову, Галину Дмітрінцову, Олександра Ткаченка, Ольгу Щекочихіну, про композиторів, майстринь декоративно-прикладного мистецтва.

Автором збірника є член Національної спілки журналістів України, член Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Т. Г. Шевченка, провідний методист районного Палацу культури ім. С. С. Гулака-Артемовського Анатолій Семененко. Матеріали були підготовлені ним та надруковані в районній газеті" Вісник Городищини" протягом 2014-2020 років, а в цьому повернулися до читача у окремому збірнику з передмовою автора, короткою біографічною довідкою про нього, доповнені фото.

Автор висловив вдячність всім, хто надавав допомогу під час роботи - міському голові Володимиру Мирошнику, завідувачу сектору культури, молоді та спорту РДА Наталії Салій, директору РПК Павлу Луньову, Олексію Тичку, виконавчому директору кредитної спілки "Кредит-Союз" Миколі Малишку, колективу центральної районної бібліотеки ім. В. Л. Симиренка та її директору Тамарі Лисенко, героям публікацій - за співпрацю.

Городищина має особливий колорит, це - духовна скарбниця та благодатна нива для мистецької діяльності, а носіями культури є люди, талановиті, творчі та добрі.

/Files/images/Симон.jpg

/Files/images/Сим2 (2).jpg

/Files/images/Сим2 (1).jpg

/Files/images/Сим.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi