ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ОЛЕКСІЯ ТИЧКА "ГОСТІ ІЗ СТАРОДЕННЯ"

2020-09-22

/Files/images/Тичко3 (2).jpg

У читальній залі центральної районної бібліотеки ім. В.Симиренка відбулася презентація збірки прозових творів поета, члена Національної спілки письменників України Олексія Тичка «Гості із стародення», яка надрукована у черкаському видавництві «Інтроліга –Тор» накладом 300 екземплярів.

Перед присутніми виступив автор збірки, яка переважно містить художні оповіді – спогади із його особистого життя. Він стисло згадав кожне оповідання, прочитав вірші, надруковані, мов епіграфи, перед творами.

Про загальний позитивний художній рівень книги свідчить уже те, що вона просто цікава для читача. Такою її роблять захоплюючі розповіді, які йдуть чи то від імені самого автора, чи від його героїв, а також ще й те, що у кожному абзацові будь-якого твору постійно присутня природна інтрига – а що ж буде далі, чим завершиться та чи інша ситуація, історія, в цілому твір.

Скрізь виявляється національно-патріотична позиція автора, його любов до рідного городищенського краю, до України в цілому, дається чітка неоднозначна, історично вірна оцінка окремим подіям та явищам із непростої історії Батьківщини.

Із виходом у світ книги «Гості із стародення» Олексія Тичка привітали керівник апарату райдержадміністрації Людмила Пащенко, перший заступник голови районної ради Микола Панчишин, завідувачка сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Салій, які побажали йому здоров’я, благополуччя, подальших творчих успіхів, вручили винуватцю приємної події грамоти.

На заході також виступили учасники літературно-мистецького об’єднання «Натхнення»: Олександр Ткаченко, Анатолія Семененко, Галина Дмітрінцова, Надія Шумило, Вікторія Лупашко, Олена Набок, а також директор районного радіомовлення «Голос Городищини» Галина Діхтяр.

Провідна співачка районного Палацу культури ім. С.С.Гулака-Артемовського Ольга Скорик виконала декілька пісень на слова автора книги.

Вела презентацію завідуюча відділом обслуговування користувачів Тетяна Зубко.

/Files/images/Тичко1 (1).jpg

/Files/images/Тичко3 (1).jpg

/Files/images/Тичко4.jpg

/Files/images/Тичко1 (2).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 19

Коментарi