Бібліотека - територія єдності

2014-09-30

30 вересня у Всеукраїнський день бібліотек у ЦРБ відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему: "Реклама бібліотеки та її послуг".

/Files/images/IMG_0341.jpg

Презентацію сайту бібліотеки, який створений за сприяння благодійного фонду EDUkIT, провела завідуюча відділом інформаційного забезпечення Людмила Орел, зупинившись на інформаційному наповненні основних його розділів.

Директор закладу Тамара Лисенко та провідний методист Галина Берко розповіли про роль бібліотечних закладів та бібліотекарів у житті країни, становленні громадян.

/Files/images/DenBibliotek2014_3.jpg

Потому відбулося вшанування бібліотекарів та ветеранів бібліотечної справи Городищини. Привітали бібліотечних працівників керуюча справами Городищенської районної ради Оксана Сенецька, завідуюча сектором культури райдержадміністрації Людмила Ровінчук, голова районного комітету профспілки працівників культури Валентина Голосій, директор центральної районної бібліотеки Тамара Лисенко, вручивши кращим подвижникам бібліотечної справи, ветеранам галузі подяки. Як зазначила завідуюча сектором культури райдержадміністрації Людмила Ровінчук: - Серед 40 тисяч книгозбірень, які функціонують в Україні, бібліотеки району працюють на високому професійному рівні: надають вільний доступ до своїх фондів, видають в тимчасове користування документи, часто організовують та проводять змістовні масові заходи за участю учнівської та студентської молоді, впроваджують інноваційні форми роботи, вивчають запити користувачів та їх побажання, допомагають і навчають орієнтуватися у потоці інформації, займаються соціологічною та маркетинговою діяльністю. 5 бібліотек району надають вільний доступ до всесвітньої мережі Інтернет. Тут працюють справжні подвижники культури, вірні служителі її Величності Книги.

/Files/images/IMG_0361.jpg

Згодом працівники бібліотечних закладів району приєдналися до Всеукраїнської акції «Читай! Формат не має значення» та провели флеш-моб до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка. Голосні читання віршів Кобзаря відбулись біля його погруддя на території Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 за участю бібліотекарів та школярів.

Кiлькiсть переглядiв: 160

Коментарi