Презентація бібліотеки "Молодь України читає"

2014-10-01

З 1 по 30 вересня 2014 року працівниками ЦРБ ім. В. Симиренка було організовано і проведено презентацію бібліотеки для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл міста Городища, першокурсників Городищенського аграрного коледжу та ліцеїстів економічного ліцею під загальною назвою "Молодь України читає".

/Files/images/P9290015.JPG

Такі презентації бібліотеки проводять щорічно і основною метою їх проведення є популяризація бібліотек серед молоді міста, що за віком уже може бути користувачами бібліотеки для дорослих.
У 2014 році було проведено 8 екскурсій, участь у яких взяли 185 юнаків і дівчат.
Молоді міста були запропоновані екскурсії по відділах бібліотеки, зокрема знайомство із Інтернет-центром, абонементом, читальною залою. Для них були підготовлені і проведені огляди книжкових виставок-знайомств: «У країні непрочитаних книжок», «Раритети нашої бібліотеки», «Що читати?», «Рекомендують твої ровесники», «Знайомтесь! Нові надходження», дайджест «Цікавинки про книгу та бібліотеку», конкурс допитливих «Книга – бібліотека – читач» та ін.

/Files/images/P9290014.JPG
Працівники бібліотеки розповіли про правила користування книгозбірнею, фондом, каталогами, про періодичні видання, які отримує бібліотека.
Після презентації 178 юнаків і дівчат стали користувачами юнацької кафедри.

Кiлькiсть переглядiв: 169

Коментарi