В.о. директора – Ровінчук Людмила Дмитрівна, тел. 2-07-09

Відділи:

- методичний – здійснює методичну, консультаційну, практичну допомогу бібліотекам району. Сприяє підвищенню фахової кваліфікації бібліотекарів. Вивчає і узагальнює передовий досвід та впроваджує інноваційні форми роботи. Займається соціологічною та маркетинговою діяльністю.

- обслуговування користувачів, до якого входять абонемент та читальна зала:

* абонемент – надає вільний доступ до своїх фондів, видає в тимчасове користування документи зі свого фонду, організовує та проводить масові заходи, вивчає запити користувачів та їх побажання;

* читальна зала укомплектована нормативними та законодавчими документами, енциклопедіями, довідковими виданнями, навчальними посібниками, різноплановими періодичними виданнями.

- інформаційних технологій – надає доступ до всесвітньої мережі Інтернет в Інтернет-центрі, здійснює інформаційне обслуговування користувачів бібліотеки;

- комплектування та каталогізування фондів – здійснює облік та контролює повне, оперативне комплектування та відображення фонду бібліотеки в системі каталогів, здійснює бібліографічний опис, систематизацію документів та їх технічне опрацювання, складає і редагує каталоги, проводить планові перевірки обліку фондів, питання їх збереження.

Кiлькiсть переглядiв: 288

Коментарi